Probleme W210 E220 CDI

In jos

Probleme W210 E220 CDI

Mesaj  Desmosedici la data de Mar Mar 09, 2010 11:16 pm

Salutare, hali-v-ash chilele!

Vad ca sunteti bajetzi plini de meserie, trai-v-ar neamele. Imi face o problema e clasu. si anume cand vreau sa o trec pe modul racheta (optiunea R de pe schimbator), se fute cutia. Nu inteleg, bag antaia, adoa, atreia si tot asa pana la a sasea. Cand sa o trec pe modul racheta ma trezesc ca trozneste tot pe sub cashcarabeta. De la ce poate fi? O fi defect din fabrica? Iau banu pe Casco? Dati si voi o parere, ce pulili voastre, ca doar e forum mercedds...
Desmosedici

Data de inscriere : 07/03/2010
Varsta : 107
Localizare : In cocar cu liftu'!

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Probleme W210 E220 CDI

Mesaj  Dr.Strangelove la data de Mar Mar 09, 2010 11:20 pm

Dreacu te pune sa treci pe modul racheta ?

Cand te mai arde buza de golaneala, lasa-o-n pulilii noastre de racheta, e suficient si modul flinstones.
Dr.Strangelove

Data de inscriere : 08/03/2010
Varsta : 96
Localizare : Bucangeles

Sus In jos

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI la data de Mar Mar 09, 2010 11:20 pm

Desmosedici a scris:Salutare, hali-v-ash chilele!

Vad ca sunteti bajetzi plini de meserie, trai-v-ar neamele. Imi face o problema e clasu. si anume cand vreau sa o trec pe modul racheta (optiunea R de pe schimbator), se fute cutia. Nu inteleg, bag antaia, adoa, atreia si tot asa pana la a sasea. Cand sa o trec pe modul racheta ma trezesc ca trozneste tot pe sub cashcarabeta. De la ce poate fi? O fi defect din fabrica? Iau banu pe Casco? Dati si voi o parere, ce pulili voastre, ca doar e forum mercedds...
Frate te-ai luat dupa toti plapumarii si ai bagat ulei bunica in cutie, cum pula mea mai vrei sa schimbe. Nu orice ulei il bagi si merge.
Carmine BOSSul cONSTANTEI
Admin
Admin

Localizare : Constanta

Sus In jos

Mesaj  Desmosedici la data de Mar Mar 09, 2010 11:57 pm

Zici ca e de la ulei, mancatziash? A luat-o eul pe ulei? Cand a luat-o mandela de la mosul ala chirurg ce mergea cu ea doar la vanatoare de potarnichi zicea ca are toate lichidele si consumabilele schimbate. Mortzii lui de mosh!
Desmosedici

Sus In jos

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI la data de Mar Mar 09, 2010 11:59 pm

Desmosedici a scris:Cand a luat-o mandela de la mosul ala chirurg ce mergea cu ea doar la vanatoare de potarnichi zicea !
Parca era de la o vaduva si masina a stat sub un pom ? Eu zic ca e de la ulei, a facut span pe turumba.
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Mar 10, 2010 12:01 am

s-a futut papalizatoru' pig

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Desmosedici la data de Mier Mar 10, 2010 12:03 am

piretenu_vostru a scris:s-a futut papalizatoru' pig

Uite ca la asta nu m-am gandit, bata-te-ar norocu' sa te bata. Papalizatoru' e butonul ala pentru oglinzi, nu?
Desmosedici

Sus In jos

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI la data de Mier Mar 10, 2010 12:04 am

Iti place si tie circaraia.

@asta cu masina
Eu zic ca e de la tirimogodina. E pe shnec si s-a futut gulgutiera. E nasol, pune manuala !
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Desmosedici la data de Mier Mar 10, 2010 12:05 am

Carmine a scris:
Iti place si tie circaraia.

@asta cu masina
Eu zic ca e de la tirimogodina. E pe shnec si s-a futut gulgutiera. E nasol, pune manuala !

Bine punctat! Achiesati, dragi colegi?
Desmosedici

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 12:20 am

Datziva in pula mea, ca sintetzi proshti totzi. Chiar nu va datzi seama in pula mea cai bate cardanu in volan ? va datzi mari expertzi, lasatziva de meserie, luatziva de parapanta, stricatzi mashinile oamenilor care se ia dupa voi... 'ai de pula voastra. Daca imi raspunde vrunu obraznic, il banez, sa moara mama.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

Mesaj  Carmine BOSSul cONSTANTEI la data de Mier Mar 10, 2010 12:22 am

Doctorupizdii a scris:Datziva in pula mea, ca sintetzi proshti totzi. Chiar nu va datzi seama in pula mea cai bate cardanu in volan ? va datzi mari expertzi, lasatziva de meserie, luatziva de parapanta, stricatzi mashinile oamenilor care se ia dupa voi... 'ai de pula voastra. Daca imi raspunde vrunu obraznic, il banez, sa moara mama.
Dacas nu erai tu beleam pula toti. Inca o data ai scos un coleg forumist din cacat ! Patria ....
Admin
Admin

Sus In jos

Mesaj  Desmosedici la data de Mier Mar 10, 2010 12:24 am

Doctorupizdii a scris:Datziva in pula mea, ca sintetzi proshti totzi. Chiar nu va datzi seama in pula mea cai bate cardanu in volan ? va datzi mari expertzi, lasatziva de meserie, luatziva de parapanta, stricatzi mashinile oamenilor care se ia dupa voi... 'ai de pula voastra. Daca imi raspunde vrunu obraznic, il banez, sa moara mama.

O teorie interesanta. Dar deja apare un conflict intre achiesari. Achiesati?
Desmosedici

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 12:26 am

Carmine a scris:
Dacas nu erai tu beleam pula toti. Inca o data ai scos un coleg forumist din cacat ! Patria ....
...mihai viteazu, baaaa.... Va zic si cum mi-am dat seama, ca muritzi cu buricu netaiat in pula mea... E exact ca femeia fututa cu o pula strimba si noduroasa...merge zile bune descentrata din pivotzii superiori pe strada. Asha si mashina, saraca... ca are si ea simtzire, simte cind ii dai in pizda. Da ce sa le cer io unor ghiolbani fara simtzamint al sinergiei faptelor in eul lor intern...

Obiectez in sloboz, achiesamiash pula in meandrele concretului.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Mar 10, 2010 12:28 am

Doctorupizdii a scris:
Carmine a scris:
..., ca muritzi cu buricu netaiat in pula mea....
Asta e memorabila in pula mea Basketball affraid

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 12:31 am

Deci sa intzeleg ca pe linga faptu ca achiesezi, invederezi ca irefutabil demersul meu antecesor. NU ?

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Mar 10, 2010 1:14 am

Doctorupizdii a scris:Deci sa intzeleg ca pe linga faptu ca achiesezi, invederezi ca irefutabil demersul meu antecesor. NU ?
deja incepi sa ma enervezi sa vin in pula mea cu 2 bereta dupa tine, sau berete nu mai sunt sigur si-ti dau in cap cu ele, sau ti le pun pe cap, sau...pula mea nu stiu ce fac cu ele, dar oricum am doua si nu mi-e frica sa le folosesc, zdreantzo care esti o zdreantza

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 1:18 am

piretenu_vostru a scris:
Doctorupizdii a scris:Deci sa intzeleg ca pe linga faptu ca achiesezi, invederezi ca irefutabil demersul meu antecesor. NU ?
deja incepi sa ma enervezi sa vin in pula mea cu 2 bereta dupa tine, sau berete nu mai sunt sigur si-ti dau in cap cu ele, sau ti le pun pe cap, sau...pula mea nu stiu ce fac cu ele, dar oricum am doua si nu mi-e frica sa le folosesc, zdreantzo care esti o zdreantza
Aaaaaaaaaaaa......gata. Nu se mai poate.

Am tacut....am tacut....da am tacut.... Pai belimisar pula de tine si mash slobozi pe persoana ta, da chiar eshti cocalar sa ma amenintzi cu atacu armat ? Daten coaiele mele de papagal flaushat, de cioban care itzi shtii oile dupa freza, cami pun badigarzii sa te controleze daca ai pasarica, hahalero... Nu mai zic, mie frica de ban.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Vizitato la data de Mier Mar 10, 2010 1:21 am

Doctorupizdii a scris:
piretenu_vostru a scris:

Am tacut....am tacut....da am tacut.... Pai belimisar pula de tine si mash slobozi pe persoana ta, da chiar eshti cocalar sa ma amenintzi cu atacu armat ? Daten coaiele mele de papagal flaushat, de cioban care itzi shtii oile dupa freza, cami pun badigarzii sa te controleze daca ai pasarica, hahalero... Nu mai zic, mie frica de ban.
Ror tendentios un moderator sa ia masuri: a folosit "pula" o singura data. Nu se poate domne asa ceva, in pula mea. Dinatamai fraza si o singura pula?

Vizitato
Vizitator

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 1:26 am

Trebuie consiliu si aici. Absolut necesar sami suga pula tot cartieru, pe cinstea mea...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Mircea seful Constantei la data de Mier Mar 10, 2010 1:42 am

Doctorupizdii a scris:
piretenu_vostru a scris:

Tie frica de ban?....ti-ai cautat-o cu lumanarea....maine esti admin....
Mircea seful Constantei
Admin
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://mercedes.rpdforum.com

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 1:44 am

Nu zi tzatzo... io sint mai sensibilos asha..ma iemotzionez... Vrei sa fac tensiune ? Numi mai fa propuneri dastea indecente, ca ma ia bufeurile...

Off-topic...ce pula mea face asta cu mashina, cami bag pula in ea, ma enerveaza cu topicu lui idiot...

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Mircea seful Constantei la data de Mier Mar 10, 2010 1:50 am

Doctorupizdii a scris:Nu zi tzatzo... io sint mai sensibilos asha..ma iemotzionez... Vrei sa fac tensiune ? Numi mai fa propuneri dastea indecente, ca ma ia bufeurile...

Off-topic...ce pula mea face asta cu mashina, cami bag pula in ea, ma enerveaza cu topicu lui idiot...

Acu' o schimb dao draq....ca doar ce intrai...ma uitai la The hurt locker...si nu avui cand....
Mircea seful Constantei
Admin
Admin

Vezi profilul utilizatorului http://mercedes.rpdforum.com

Sus In jos

Mesaj  Doctorupizdii la data de Mier Mar 10, 2010 2:01 am

Pai firatzi ai dracu sa fitzi de malachishti, voi va uitatzi la filme de oscar, ma lasatzi sa beau aici ca prostu si nu zicetzi nimic, mergetzi pe burta... E clara treaba, consiliu profesoral miine de urgentza. Cataloagele la interval, se incheie mediile, care nare scutiri shtampilate a supt pula. Pai va arat io voua, daca o ardetzi in cacat. Si poate achieseaza vrun anomic vro asceza hemato- si anchilopoetica, ca sa se abata slobozu din pula pe el. Netranscedental.

Doctorupizdii
Gaozopizdar
Gaozopizdar

Sus In jos

Mesaj  Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Sus

Permisiunile acestui forum: